PODZIEL SIĘ

O godz. 8.24 w niedzielny poranek policja wkroczyła do pewnego mieszkania w Uppsala, gdzie trzej mężczyźni mieli dopuścić się zbiorowego gwałty na jednej kobiecie.

Live na Facebooku

Napastnicy mieli filmować gwałt i prowadzić transmisję w jednej z zamkniętych grup na Facebooku. Transmisję miało oglądać ponad 60 osób. Jedna z nich zgłosiła przestępstwo na policję.

Trzech zatrzymanych

Wobec trzech młodych mężczyzn w wieku od 18 do 24 lat, którzy mieli dopuścić się gwałtu na 30 letniej kobiecie toczy się już prokuratorskie śledztwo. Sprawcy zostali przesłuchani oraz tymczasowo zatrzymani.

Nie pierwszy raz

Jak informuję gazeta Expressen członkowie tej samej grupy na Facebooku transmitowali w październiku 2016 groźby kilku z uczniów szkoły w Solna. Policji udało się przerwać transmisję i zatrzymać jej autorów.

NOWE

Do sieci przedostało się wideo nagrane tuż po transmisji gwałtu. 24-latek o irańskich korzeniach chwali się na nim, że „Dziś wieczorem totalnie zaświruję, zrobię totalną rozpierduchę, przysięgam na własną matkę, roz…..e wszystko” Mężczyzna jest znany policji. Niespełna dwa lata temu był podejrzany o gwałt na 19-latce. Ponadto mężczyzna był już skazywany za handel narkotykami, kradzieże i pobicia. Na filmie również widać moment interwencji policji.

Zostaw dpowiedź

Wprowadź komentarz
Wpisz nazwisko